Uyumlu 70 ml doldurulan mürekkep boya için Epson T664 T672 T673 T674

₺273.70

Ürün açıklaması

Sıcak istemi: ambalaj içerir: BK, C, M, Y, LC, LM her renk 5 şişeler, toplam 30 Şişeleri
Özellikleri: 1. Be prim hammadde tarafından yapılan; 2. mükemmel renk performansı, kapalı olsun orignal dolum mürekkep; 3. geniş medya uyumluluğu; 4. mükemmel direnç su, ışık, kazımak ve oksidasyon; 5. iyi istikrar bile dondurma sonra test ve hızlı yaşlanma testi; GÖRÜNTÜ -Kalite ve hammadde: 1. 100% ön-ilgili üzerinde test yazıcı;
2. sıkı üretim operasyon;
3. çevre koruma malzemesi;
4. mürekkep her toplu üretim için vardır geçen bizim standart olan +/-0.03% OEM mürekkep. Tüm gruplar tarafından desteklenmektedir 1.5-2 yıl istikrar ve tutarlılık garanti, korumak örnekleri bizim müşteri için teklif vardır.
Şirket Bilgileri
1. fullcolor Teknolojisi Sınırlı bulunan 2010, hangi üretim ve tam deneyimli alanında çeşit mürekkep püskürtmeli yazıcı sarf üzerinde 10 yıl;
2. tüm markalar mürekkep püskürtmeli yazıcı sarf aralığında hangi vardır Uyumlu mürekkep kartuşu, çeşit mürekkep (Lateks mürekkep/eko solvent mürekkep/led uv mürekkep/pigment mürekkep/süblime mürekkep /boya mürekkep, vb), Diğer ilgili ürünler bir dizi yüksek-end kalite ile size para kazandıracak. Biz teklif kişisel tasarım-OEM ve ODM sıcak karşıladı!

Ürün İncelemesi

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Yorum Yap

Ek bilgi

Birim Tipi lot (30 parçalar/lot)
Paket Boyutu 15cm x 15cm x 16cm (5.91in x 5.91in x 6.30in)
Tipi Mürekkep Dolum Kiti
Model Numarası refill bulk ink for t664
uyumlu Marka Epson
Marka Adı Fcolor

İlgili ürünler